Сет од 3 Кегелови топчиња

1090 ден

Карактеристики:

 • Зајакнати мускули на карличен под
 • Помоќни оргазми
 • Многу лесно се чисти
 • Користете само со лубрикант на база на вода
 • Медицински силикон за исклучителна заштита на телото
 • Без фталати
 • 100% водоотпорен IPX7
 • Големини – Поединечна топка: 3,6 cm x 12 cm
  Двојна топка1: 3 cm x 15,5 cm
  Двојна топка2: 3.2 cm x 16,5 cm
 • Содржина на кутијата:
  Поединечно топче
  Двојна топка мала
  Двојна топка голема
 • Упатство за употреба на неколку јазици
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: EJ-207-SET Категорија
Сигурно плаќање
Сет 3 Кегелови топчиња

Ние сме страсни креатори на еротски играчки кои се безбедни за телото и идеални за сексуално истражување.

Го сакаме она што го работиме и затоа сите производи се стратешки дизајнирани и внимателно произведени за да понудат најдобри искуства за задоволство.

Секој поединечен предмет е направен со квалитетни материјали

Вежбајте ги карличните мускули за да постигнете извонредни придобивки. Овие Кегелови топчиња ви помагаат, покрај тоа што карличниот под е силен и флексибилен, да ги одржувате вашите вагинални мускули млади и силни. Сите овие предности се претвораат во помоќни и поинтензивни оргазми. Имате три опции, Можете да ја користете поголемата или помалата двојна топка или индивидуалната топка. Можете да ги носите каде сакате, тотално се водоотпорни.

Наш совет е да одите малку по малку, без брзање. Започнете со една топка, за да им овозможите на вашите мускули да се прилагодат. По неколку недели или откако ќе се навикнете, обидете се да ги искористите двете топки за да ги добиете посакуваните финални ефекти.

Чистењето е многу едноставно, едноставно користете топла вода и добро средство за чистење играчки или неутрален ph сапун.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 Кегелови топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сет од 3 Кегелови топчиња
1090 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top