Кегел топче

890 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Бои: Розова, Виолетова
  • Материјал: Високо квалитетен медицински силикон
  • Тежина: 117 г
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: PL-KB1020 Категорија
Сигурно плаќање
Кегел топче

Ова кегел или гејша топче е направено со висококвалитетен силикон и има елегантен и мек дизајн. Замислен за зајакнување, зацврстување и тонирање на карличниот под и вашите вагинални мускули, исто така ќе помогне да се намали инконтиненцијата и да се интензивира оргазмот. Имаат олеснување за да можете и да уживате во нив додека ги носите.

За супериорно искуство, обидете се да го користите вашето кегел топче со лубрикант на база на вода. За да го исчистите едноставно користете топла вода и малку благ сапун со избалансиран PH. Лубриканти со силиконска основа, масла или креми со силиконски производи бидејќи можат да го разградат материјалот, ограничувајќи ја неговата работа и неговиот корисен век.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кегел топче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Кегел топче
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top