FeelzToys – Jena Кегелови Топчиња

2999 ден

Карактеристики:

 • 2 х 35 грама гејша топчиња (розова) со држач (бела)
 • 2 х 50 грама гејша топки (виолетова) со држач (бела)
 • Топките на гејша се заменливи во нивните држачи
 • Можни се 5 различни комбинации на тежина
 • Нежно заоблените форми го олеснуваат лесното вметнување
 • Интензивно движење во топките
 • Материјали: Безбедно за тело ABS/ Силикон (без фталат / без олово)
 • Големина: 36 mm дијаметар (топчиња) – должина: 165 mm (држач)
 • Хигиенски и лесен за чистење
  – Водоотпорен
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27875 Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

FeelzToys – Jena Кегелови Топчиња

Топчињата JENA гејша предизвикуваат интензивен оргазам, задоволство додека се во употреба и ги зајакнуваат мускулите на карличниот под. Тие прават многу забавен вид на вежбање. Двојно задоволство!

Задоволство
Топките на гејша се тивки. Можете да ги носите без никој да забележи додека работите кон интензивни оргазми со тренирање на мускулите на карличниот под. Можете да ги носите додека ги извршувате вашите секојдневни активности. Кога одите, пливате или се занимавате со друга форма на активност, движењето на тежините предизвикува суптилна контракција на вагиналните мускули, генерирајќи силно пријатно чувство.

Обука
Ако штотуку почнувате да ги зајакнувате мускулите на карличниот под, важно е постепено да го зголемувате времетраењето на носењето на топчињата. Започнете со неколку минути, до максимум 30 минути. Држете се до распоредот. Во зависност од состојбата на мускулите на карличниот под, може да потрае и до 12 недели пред да можете да ги носите топчињата 30 минути.

Ако носите JENA топки и се чувствувате непријатно затоа што се чувствувате како да се лизгаат надвор, отстранете ги. Ќе можете подолго да ги носите топчињата откако мускулите на карличниот под ќе станат посилни.

Лесно вежбајте ја карлицата за да го подобрите сексуалниот однос и да постигнете попријатни оргазми.

Наш совет е да одите малку по малку, без брзање. Започнете со една топка, за да им овозможите на вашите мускули да се прилагодат. По неколку недели или откако ќе се навикнете, обидете се да ги искористите двете топки за да ги добиете посакуваните финални ефекти.

 

Чистењето е многу едноставно, едноставно користете топла вода и добро средство за чистење играчки или неутрален ph сапун.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FeelzToys – Jena Кегелови Топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
FeelzToys – Jena Кегелови Топчиња
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top