Brilly Glam – Вибрирачки Кегел Топчиња

3099 ден

Карактеристики:
 • 10 режими на вибрации
 • Супер моќен мотор
 • Далечински управувач
 •  9,5 cm x 3,5 cm
 • Тежина: 62 гр
 • Се полни на USB кабел
 • IPX7 водоотпорен
 • Супер мек силикон и ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Brilly Glam – Вибрирачки Кегел Топчиња

Искусете незаборавни интимни моменти со BRILLY GLAM, вашиот посветен придружник во задоволство и удобност. Откријте ги Вибрирачките Kegel Топчиња, асортиман на извонредни вибрирачки вагинални топки дизајнирани да ја подобрат јачината на карличниот под и да го подигнат вашето сексуално задоволство на нови височини.

Препуштете се на врвната грижа за себе со BRILLY GLAM, осигурувајќи се дека вашите потреби се задоволени со најголема дискреција. Овие луксузни играчки не се ограничени на соло уживање; сега можете да ги споделите вашите омилени искуства како пар, благодарение на нивната беспрекорна компатибилност со Watchme.

Отклучете ја тајната за посилно карлично дно со Вибрирачките Кегел Топчиња. Овие волшебни вагинални топчиња се повеќе од само алатка за зголемување на задоволството. Тие служат како извонреден тренер за карлицата, промовирајќи го целокупното здравје на карлицата и спречувајќи проблеми како што се уринарна инконтиненција или вагинизам. Со вклучување на овие вибрирачки топчиња во вашата рутина, тргнувате на патување на зајакнување и сексуална благосостојба.

Со 10 режими на вибрации и супер моќен мотор, Вибрирачките Кегел Топчиња обезбедуваат приспособливо искуство прилагодено на вашите желби. Изберете од низата прекрасни сензации, контролирани без напор со вклучениот далечински управувач за удобно уживање без раце. Почувствувајте ја тежината од 62 грама додека уживате во нежната стимулација која ги зајакнува и тонизира вашите карлични мускули.

Изработени со грижа, Вибрирачките Кегел Топчиња се направени од супер мек силикон и хипоалергични ABS материјали. Уживајте во нивниот кадифеен допир, обезбедувајќи оптимална удобност и безбедност при употреба. Бидете сигурни дека овие топчиња се ослободени од фталати и се целосно безбедни за телото, обезбедувајќи ви мир на умот додека го прифаќате вашето сензуално патување.

Подигнете го вашето задоволство на нови височини со водоотпорниот дизајн на Вибрирачките Кегел Топчиња IPX7, кој ви овозможува да ги истражувате интимните задоволства при бања или туш. Неговото USB полнење обезбедува искуство без проблеми, осигурувајќи дека сте секогаш подготвени за уживање секогаш кога ќе ви се појави расположение.

Третирајте ги со најголема грижа со тоа што темелно ќе ги чистите вашите кегел-топчиња пред и по секоја употреба. Чувајте ги на место без прашина, подалеку од екстремна топлина, за да ја одржите нивната чиста состојба. Зголемете го вашето задоволство со лубриканти на база на вода, бидејќи силиконските лубриканти, масла или креми може да ја загрозат долговечноста на овие извонредни зрна.

Откријте свет на сензуалност и благосостојба со Вибрирачките Кегел Топчиња на BRILLY GLAM. Зајакнете го дното на карлицата, прифатете го вашето сексуално задоволство и негувајте незаборавни моменти на задоволство и зајакнување. Подигнете ги вашите интимни искуства на извонредни височини и отклучете свет на задоволство како никогаш досега.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Brilly Glam – Вибрирачки Кегел Топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Brilly Glam – Вибрирачки Кегел Топчиња
3099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top