Топчиња за оргазам

299 ден

Карактеристики:
– 100% безбедни материјали за телото
– Бои: розева
– Материјал:  Пластика
– Тежина: 84 г
– Дијаметар на топка: 30 мм
– Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
– Водоотпорен: Да

Достапност: На залиха

SKU: E20079 Категорија
Сигурно плаќање
Топчиња за оргазам

Изработени со грижа од висококвалитетна пластика, овие топчиња за оргазам се дизајнирани да обезбедат удобно и практично решение за зајакнување на вашите карлични мускули.

Клучни карактеристики:

Издржлива пластична конструкција: Нашите љубовни топки се направени од врвна пластика безбедна за телото, која е и цврста и лесна за чистење. Овој материјал осигурува топките да ја задржат својата форма и ефективност со текот на времето.

Ефикасно зајакнување на карличниот под: Дизајнирани за жени од сите возрасти, овие топчиња нудат дискретен начин за таргетирање и тонирање на вашите карлични мускули. Редовната употреба може да доведе до подобрена контрола на мочниот меур, зголемено сексуално задоволство и поголема самодоверба.

Постепено напредување: Сетот вклучува различни пондерирани топки, што ви овозможува да ја прилагодите вашата рутина и постепено да го зголемувате интензитетот на вашите тренинзи. Оваа разновидност гарантира дека можете да ги приспособите вашите кегел вежби на вашите уникатни потреби и ниво на удобност.

Лесно за чистење и одржување: Чистењето на вашите пластични кегел топки е лесно. Едноставно измијте ги со топла вода и благ сапун и тие ќе бидат подготвени за вашата следна сесија за зајакнување.

Компактни и погодни за патување: Со нивната компактна големина, овие кегел топки се совршени за употреба во движење. Без разлика дали сте дома, во теретана или патувате, можете лесно да ја продолжите рутината за зајакнување на карличниот под.

Инвестирајте во вашата интимна благосостојба со нашите љубовни топки. Зајакнувањето на карличниот под никогаш не било попогодно и поефикасно. Започнете го своето патување кон посигурна, посилна јас, денес.

Дијаметар: 3 cm
Вкупна тежина: 84 g

Препорачуваме да ги користите со лубрикант на база на вода.

Напомена: Производот го добивате во дискретна амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Топчиња за оргазам”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
OrgasmballsТопчиња за оргазам
299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top