BAILE – Lady Finger Вибратор

999 ден

Карактеристики

  • Вибрации со повеќе брзини
  • Напојување: 1 AA батерија
  • ABS со плочка
  • Материјал: ABS
  • Боја: Сребрена
  • Димензии: 14,4 cm x 2,5 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-205158 Категории ,
Сигурно плаќање
BAILE – Lady Finger Вибратор

Ви го претставуваме вибраторот BAILE Lady Finger, компактен и дискретен придружник за задоволство дизајниран да ви донесе часови и часови на сензуално задоволство. Овој елегантен и стилски вибратор е совршен за оние кои бараат дискретно задоволство во движење или дома.

Изработен со прецизност и внимание на деталите, вибраторот Lady Finger се одликува со тенок и ергономски дизајн кој удобно се вклопува во вашата дланка. Неговата мазна и кадифена силиконска површина се чувствува извонредно на вашата кожа, подобрувајќи го секој допир и галење.

Не дозволувајте неговата мала големина да ве измами, бидејќи овој моќен vibrator е одличен со своите вибрации со повеќе брзини. Истражете голем број на интензитети и модели за да најдете совршена поставка што ги задоволува вашите желби. Без разлика дали претпочитате нежни пулсирања или интензивни вибрации, вибраторот Lady Finger нуди разновидно задоволство приспособено на вашите преференции.

Со неговата прифатлива контрола со едно копче, управувањето со вибраторот Lady Finger е лесно. Едноставно притиснете го копчето за да се движите низ различните режими на вибрации и да го пронајдете оној што ве испраќа во екстаза. Тоа е интуитивно и без проблеми, што ви овозможува да се фокусирате исклучиво на вашето задоволство.

Овој вибратор е исто така дискретен и лесен за патување, што го прави совршен придружник за оние кои сакаат да истражуваат задоволство каде и да одат. Вметнете го во вашата чанта или џеб и секогаш ќе имате тајна алатка за задоволство на вашите прсти.

BAILE Lady Finger вибраторот се напојува со една батерија АА, обезбедувајќи удобни и сигурни перформанси. Нема потреба да се грижите дали ќе го наполните или ќе останете без струја. Едноставно вметнете батерија и подготвени сте да ги доживеете неверојатните сензации што ги нуди овој вибратор.

За дополнителна удобност, вибраторот Lady Finger е водоотпорен, што ви овозможува да уживате во водени авантури под туш или када. Потопете се во светот на задоволство додека истражувате нови сензации и уживајте во моментите за грижа за себе.

Препуштете се на соло-играта или вклучете го вибраторот Lady Finger во партнерската игра за заедничко задоволство и интимни моменти. Пуштете ја вашата имагинација и истражете нови височини на задоволство додека ги откривате бескрајните можности што ги нуди овој разновиден вибратор.

Искусете го дискретното и моќно задоволство на вибраторот BAILE и отклучете свет на сензуално задоволство на вашите прсти. Нарачајте го вашето денес и тргнете на незаборавно патување на задоволство и самооткривање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BAILE – Lady Finger Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
BAILE – Lady Finger Вибратор
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top