Bullet Вибратор

790 ден

Карактеристики:

  • Вибрации: 10 режими на вибрации
  • Материјал: ABS
  • Големина: 10.2 см*1,8 см
  • Тежина: 30 g
  • Водоотпорен
  • Боја: Сребрена, Црна
  • Напојување: Се полни на USB кабел
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање
Bullet Вибратор

Ако сакате да ги доживеете најлудите и најинтензивните клиторични оргазми, Bullet вибраторот со 10 брзини е совршен за вас.

Малата големина го прави совршен за надворешна стимулација на клиторисот и други ерогени зони на телото. Почестете се со прекрасно соло искуство или искористете го во непослушна предигра со партнерот. Земете контролата во вашите раце или препуштете ја на партнерот

Вибраторот Bullet има 10 различни нивоа на вибрации. Пријателскиот дизајн и компактната големина го прават добар за почетници и за оние кои сакаат помал вибратор.

10-Брзинскиот Bullet Vibrator е изработен од ABS пластика и има мека PU површина. Не содржи фталати. Вибраторот се полни на USB кабел

Стимулатор на клиторис со 10 брзини со сребрена боја

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bullet Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top