Ladyfinger – Бел Вибратор

799 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ABS пластика со PU слој.
  • Без фталати
  • Должина: 13,6 см.
  • Дијаметар: 2,7 см.
  • Вибрации: Повеќебрзински.
  • Напојување: 1 x AA батерии (не се вклучени).
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E20567 Категории ,
Сигурно плаќање

Ladyfinger – Бел Вибратор

Дали го барате вашиот прв вибратор или едноставно претпочитате задоволство во ситниот дизајн? Тогаш повеќебрзинскиот вибратор Ladyfinger може да биде нешто за вас.

Малиот вибратор има заострен врв за особено прецизна стимулација, како и мазна и вкусна површина која одлично се чувствува на кожата дури и на вашите најинтимни места.

Има многу можности за експерименти со нежна и силна стимулација на клиторисот преку прекрасните вибрации со повеќе брзини, кои лесно се прилагодуваат на ротирачкото копче на дното на вибраторот.

Најдете го вашето омилено ниво за време за соло игра или дозволете на вашиот партнер да ви помогне.

Ladyfinger е направен од тврда ABS пластика со свиленкаста мазна површина целосно без фталати. Користи 1 x AA батерија, (не  е вклучена)

Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ladyfinger – Бел Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top