Powerbulet – Pretty Bullet Вибратор

1390 ден

Карактеристики :

  • Едноставно погалете се за врвно уживање
  • 10 начини на работа
  • 100% водоотпорен
  • USB Напојување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32681 Категории ,
POWERBULLET- logo
Сигурно плаќање
Powerbulet – Pretty Bullet Вибратор

Bullet Вибраторот Pretty Point не е само со убав изглед – тој доаѓа со сериозна моќ. Уживајте во до 10 уникатни функции во комбинација со светски познатите длабоки и бурни вибрации на PowerBullet кои одат од благи до многу силни.

Најдобриот пријател на згодната девојка е Bullet Вибраторот инспириран од луксуз, акцентирани со кристали за оние кои бараат малку гламурозен допир.

Со неверојатна вредност, PowerBullet даде возбудлив пресврт на класичната форма на Bullet Вибраторот и додаде зашилен крај, така што вибрациите можат да патуваат директно до каде што сакате да одат со прецизна точност.

Оваа компактна играчка е совршена за авантури во движење и може да се вклопи токму во вашата чанта – само третирајте ја како да е еден од вашите кармини! И не треба да се грижите дали вибрациите случајно ќе исчезнат – Pretty Point е опремен со функција за заклучување при транспорт што обезбедува дискретно патување без страв дека вибраторот може да се уклучи.

Внесете го Pretty Point во када или туш – тој е водоотпорен! И што е најважно работу на USB напојување така што немате потреба од постојано купување на батерии.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црвена

Brand

Powerbullet

PowerBullet е познат по својата прекрасна моќ. Се фокусира на обезбедување на најжестоката енергија на потрошувачите и станува главен извор на моторна технологија за сите вибрирачки производи. PowerBullet е доверлив бренд за моќ. Ако производот што сакате да го купите го нема логото на PowerBullet на производот или пакувањето, најверојатно нема доволно моќност.
POWERBULLET- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Powerbulet – Pretty Bullet Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Powerbulet – Pretty Bullet Вибратор
1390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top