Brilly Glam – Moebius Вибратор

4299 ден

Карактеристики:
 • 10 режими на вибрации
 • 4 ротирачки брзини
 • Ротирачки бисери
 • 2 супер моќни мотори
 • Стимулација на Г-точката и клиторисот
 • 24,0 cm x 3,6 cm (се вметнува 13,5 cm)
 • Компатибилен со Watchme Wireless технологија (не е вклучен часовникот со далечински управувач)
 • USB се полни
 • IPX7 водоотпорен
 • Супер мек силикон и ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Brilly Glam – Moebius Вибратор

Ослободете ги вашите желби и тргнете на патување на неспоредливо задоволство со MOEBIUS Зајак вибраторот со ротатор од BRILLY GLAM. Ова извонредно ремек дело е дизајнирано да ги подигне вашите интимни искуства на извонредни височини, обезбедувајќи ви сензуално бегство како ниеден друг.

Подгответе се да бидете воодушевени од незаменливите карактеристики и иновативниот дизајн на MOEBIUS вибраторот. Потопете се во симфонија на задоволство додека меките ротирачки бисери нежно ја масираат вашата Г-точка, додека моќниот вибрирачки врв испраќа наелектризирани сензации низ вашето тело. Волшебниот стимулатор „зајак“ без напор го задева и гали вашиот клиторис, обезбедувајќи воодушевувачки оргазми што ќе ве натераат да копнеете повеќе.

Со 10 прецизно изработени режими на вибрации и 4 попустливи ротирачки брзини, овој vibrator нуди мноштво возбудливи сензации за истражување. Прилагодете го вашето искуство за задоволство да одговара на вашите желби, комбинирајќи различни интензитети и модели кои ќе испратат бранови на екстаза што ќе се протекуваат низ вашето тело. Почувствувајте ја моќта на двата супермоќни мотори бидејќи испорачуваат длабоки вибрации што ќе ве остават без здив од задоволство.

Изработен со најголема грижа и внимание на деталите, MOEBIUS RABBIT вибраторот со ротатор е обвиткан во луксузни супер меки силиконски и хипоалергични ABS материјали. Потопете се во неговиот кадифено-мазен допир, дизајниран да го подобри вашето задоволство, истовремено обезбедувајќи ја вашата удобност и безбедност. Бидете спокојни знаејќи дека оваа извонредна играчка за задоволство е направена од материјали безбедни за телото, без фталати и создадена имајќи ја предвид вашата благосостојба.

Но, задоволството не завршува тука. MOEBIUS вибраторот не е само соло уживање; тоа е совршено за парови кои сакаат заедно да истражуваат нови области на страст. Благодарение на неговата компатибилност со технологијата Watchme Wireless (далечинскиот управувач за часовникот, ни часовникот не се вклучени), можете да го поканите вашиот партнер да ја преземе контролата и да доживее интимна врска како никогаш досега.

Влезете во светот на безгранично задоволство и отклучете ги вашите најдлабоки желби со MOEBIUS RABBIT вибратор и ротатор од BRILLY GLAM. Потопете се во сетилно патување на задоволство, прегрнете ги сензациите што ги будат вашите сетила и создадете незаборавни моменти што ќе ве остават да копнеете по повеќе.

Не заборавајте темелно да го исчистите вашиот вибратор пред и по секоја употреба, чувајќи го на место без прашина за да ја одржи неговата чиста состојба. Избегнувајте да го изложувате на екстремна топлина и за оптимални перформанси, користете лубриканти на база на вода за да го подобрите вашето задоволство, бидејќи силиконските лубриканти, масла или креми може да го загрозат интегритетот на производот.

Препуштете се на врвното искуство на задоволство и дозволете му на MOEBIUS Зајак вибраторот со ротатор да ги исполни вашите најдлабоки желби со своите привлечни карактеристики и исклучителна изработка. Подгответе се да ве однесе во сензуална авантура која ќе ве остави без здив и ќе копнеете за повеќе.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Brilly Glam – Moebius Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Brilly Glam – Moebius Вибратор
4299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top