Стаклена анална бројаница

1299 ден

Карактеристики:

  • Стаклена анална бројаница
  • Боја: Транспарентна
  • Материјал: Стакло
  • Димензии: 195*35 mm
  • Тежина: 238 g
  • Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BL-0344 Категории ,
Сигурно плаќање
Стаклена анална бројаница

Оваа стаклена анална бројаница е изработена за сите оние кои преферираат стаклени секс играчки. Прецизно изработена без остри рабови за лесна вагинална или анална пенетрација.

Оваа бројаница може да ја користат и мажи и жени. Кај мажите благодарение на осумте топчиња е одлична за стимулација на простатата.

Сите осум топчиња се со различна големина, од најмало до најголемо што ви овозможува комплетна контрола за пенетрација со леснотија.

Уште еден плус кај оваа неверојатна секс играчка е тоа што е едноставна за чистење ( само благ сапун и млака вода ) и можете да користите било каков тип на подмачкување, без да се грижите за нејзиниот животен век.

Одлична за температурна игра: Можете да ја загреете или оладите вашата стаклена анална бројаница пред употреба. За да ја загреете ставете ја неколку минути во топла вода ( избегнувајте врела ) исто така за да ја оладите ставете ја во студена вода и додадете неколку коцки мраз за максимален сензуален ефект. Ако не ви се допаѓа ефектот на студено стакло наспроти вашата кожа, не грижете се. Стаклената анална бројаница ќе се израмни со вашата телесна температура во рок од неколку минути од кога ќе ја вметнете во вас.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода или анален лубрикант при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стаклена анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Стаклена анална бројаница
1299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top