Gildo – Стаклено Дилдо

1799 ден

Карактеристики:

  • Транспарентен кристал
  • Ја стимулира Г-точката
  • Погоден со лубриканти
  • Двојна намена
  • Непорозни материјали
  • Многу лесно се чисти
  • Погоден за температурна игра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: GIL519BLU Категории ,
Сигурно плаќање

Gildo – Стаклено Дилдо

Комплетирајте ја вашата колекција со ова прекрасно стаклено дилдо направено од проѕирно стакло со сини украси кои исто така додаваат дополнителна стимулација. Благодарение на неговата рамна основа, ова dildo можете да го користите и анално и вагинално. Благодарение на неговиот дизајн ја стимулира точката Г и неговите непорозни материјали ви овозможуваат да го комбинирате ова дилдо со вашиот омилен лубрикант. Многу лесно се чисти со средство за чистење играчки и малку топла вода. Дали сакате да ја пробате играта со температура? Користете малку топла или ладна вода за дилдото да ја достигне саканата температура (не ставајте во микробранова печка или замрзнувач)

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Brand

Gildo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gildo – Стаклено Дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Gildo – Стаклено Дилдо
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top