Anusara – Dual Motor Вибратор

2999 ден

Карактеристики  :

 • Направено од висококвалитетен медицински силикон.
 • Се полни со USB
 • Ергономска рачка
 • Стимулатор на Г-точката и клиторисот.
 • Показно светло за полнење.
 • Време на полнење помеѓу 6-8 часа.
 • 30-60 минути задоволство во зависност од брзината.
 • Тивко и дискретно.
 • Функција за заклучување на патувањето.
 • 10 режими на вибрации.
 • Димензии: 63,6 mm x 207 mm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-225371 Категорија
Сигурно плаќање
Anusara – Dual Motor Вибратор

Влегувањето во Rithual асортиманот на предмети за возрасни е вистински ритуал на задоволство.

Anusara е вибратор развиен во висококвалитетен медицински силикон безбеден за телото.

Неговиот допир е многу мек, има краток и заоблен дизајн на вратило со стимулатор на клиторисот и Г-точка во исто време, широк и флексибилен за да ви пружи двојно задоволство. Има 2 моќни мотори кои можат да се користат одделно, 10 брзини на вибрации, 10 различни обрасци со значителен дијаметар, кои заедно со неговата осовина ќе постигнат совршено вклопување. Погоден за анален секс. Додека ја вметнувате оската во анусот, можете да го поставите моќниот стимулатор на клиторисот против перинеумот и да уживате во задоволството … и сето тоа со малку труд!

Неговата ергономска рачка совршено ќе се прилагоди на раката. Почетното полнење ќе биде 6-8 часа за да ви даде 30-60 минути радост во зависност од брзината. Водоотпорен и може да се полни со вклучен USB полнач.

МАТЕРИЈАЛ И НЕГА
Препорачливо е да се користи лубрикант на база на вода за подобро вметнување и нега на производот, бидејќи другите лубриканти може да ја оштетат играчката. Темелно исчистете ја играчката пред првата употреба и после секоја употреба.
Anusara е направена од свилен мек медицински силикон, кој е исклучително лизгав и брзо ја апсорбира топлината од вашето тело. Играчката лесно може да се исчисти со малку сапун и топла вода. Со малку средство за чистење играчки за дезинфекција, можете да обезбедите особено темелна хигиена потоа, идеално со совршено координираниот спреј за дезинфекција на Waterfeel. За максимално задоволство, секогаш користете ја вашата играчка со едно од лубрикантите на база на вода на Waterfeel што е совршено усогласено со производот. Веганскиот состав на база на вода го штити материјалот и ја одржува површината на вашата играчка убава и мека.

Rithual БРЕНД
Rithual е филозофија на здравје, задоволство и благосостојба. Внимателно подготвен за подобрување на личната среќа и човечката благосостојба. Брендот е лидер во продажбата со Rithual Shushu, затоа лансирањето на нови играчки го надополнува секој предмет на задоволство за поздрав и посреќен живот благодарение на сексуалното задоволство. 2-годишна целосна гаранција за сите играчки Rithual гарантираат безбедно задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Anusara – Dual Motor Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Anusara – Dual Motor Вибратор
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top