SEX ROULETTE – Предигра

1099 ден

Карактеристики:

  • Игра за парови
  • 24 Предизвици
  • Идеално за подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29281 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање
SEX ROULETTE – Предигра

Секс рулетот е најновата игра на Tease and Please. Повторно запалете ја еротската возбуда во вашиот љубовен живот со само едно замавнување на стрелката на таблата. Стрелката покажува на број кој одлучува за провокативниот предизвик кој се подготвува за вас.

24-те предизвици во изданието Дали сте доволно храбри за предизвикот? Скокнете заедно и уживајте во забава, сензуална авантура и еден со друг. Нова игра што ќе го однесе вашиот сексуален живот до нови височини на варијации и секси сензации.

Зафатете се и уживајте во забавата и интимноста заедно.

Секс рулетот е достапен во следните верзии:
Предигра, Камасутра, Kinky, Љубов и брак, Бакнежи и Naughty Play

Големина: 12 x 12 x 1,5 cm (ДxШxВ)

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SEX ROULETTE – Предигра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
SEX ROULETTE – Предигра
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top