SEX ROULETTE – Naughty Play

1099 ден

Карактеристики:

  • Игра за парови
  • 24 Предизвици
  • Идеално за подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29283 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање
SEX ROULETTE – Naughty Play

Додадете нешто ново во вашата врска

Секс рулетот е најновата игра на Tease and Please. Повторно запалете ја еротската возбуда во вашиот љубовен живот со само едно замавнување на стрелката на таблата. Стрелката покажува на број кој одлучува за провокативниот предизвик кој се подготвува за вас.

Нема сомнение дека 24-те предизвици во едицијата Naughty Play ќе додадат жешка страст во вашиот сексуален живот, за (дури) повеќе разиграни, секси искуства. Дали сте доволно храбри за предизвикот? Скокнете заедно и уживајте во забава, сензуална авантура и еден со друг. Нова игра што ќе го однесе вашиот сексуален живот до нови височини на варијации и секси сензации.

Зафатете се и уживајте во забавата и интимноста заедно.

Секс рулетот е достапен во следните верзии:
Предигра, Камасутра, Kinky, Љубов и брак, Бакнежи и Naughty Play

Големина: 12 x 12 x 1,5 cm (ДxШxВ)

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SEX ROULETTE – Naughty Play”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
SEX ROULETTE – Naughty Play
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top