Маска за очи

690 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа и метал.
  • Димензии: 26см x 8см
  • Водоотпорна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: EM.01002-B Категорија
Сигурно плаќање
Маска за очи

Ексклузивен фетиш додаток за љубителите на неверојатни сензации. Ако сте во потрага по нешто ново што ќе го зачини вашиот сексуален живот, оваа маска за очи е совршениот избор за вас.

Карактеристики:

Мистичност и Интрига: Внесете мистичност и интрига во вашата спална соба со оваа маска за очи. Дозволете му на вашиот партнер да ја открие вашата “темна” страна и да го зголеми возбудувањето и сензуалноста на вашите интимни моменти.

Едноставен Дизајн: Маската за очи има едноставен, но елегантен дизајн кој овозможува лесна употреба и максимална удобност. Совршена е за секоја пригода и лесно се вклопува во различни сценарија на игра.

Водоотпорна: Изработена од висококвалитетни, водоотпорни материјали, маската е идеална за употреба во различни средини, вклучувајќи ја и бањата или базенот. Ова ја прави совршен додаток за влажни и сензуални игри.

Лесно Прилагодлива: Маската е лесно прилагодлива, овозможувајќи совршено вклопување за секого. Еластичните ремени обезбедуваат сигурно и удобно поставување, без оглед на времетраењето на употребата.

Дозволете си да внесете нова димензија на возбуда и интрига во вашата спална соба со оваа маска. Нејзиниот едноставен дизајн, водоотпорност и лесно прилагодливи ремени ја прават идеален додаток за секој љубител на фетиш и сензуални игри. Откријте ја вашата “темна” страна и овозможете си незаборавни моменти на задоволство и мистерија.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маска за очи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Маска за очи
690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top