Avanua – Eden Дводелен сет

2599 ден

Карактеристики:

 • Достапни големини:  S/M
 • Вклучена танга
 • Безбедно за телото
 • Содржи материјали сертифицирани од Oeko-Tex.
 • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека, да не се користи фен и да не се злоупотребува пеглањето
 • Состав:
 • 77% полиестер.
  14% полиамид.
  9% еластин.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 523A Категорија
Сигурно плаќање
Avanua – Eden Дводелен сет

Подигнете ја вашата елеганција со дводелниот комплет Avanua Eden во сина боја:

Препуштете се на светот на самодоверба и убавина со извонредниот сет од две парчиња Avanua Eden во сина боја. Овој комплет долна облека е маестрална креација со нежна сина чипка и примамлива проѕирна мрежа за да создаде изглед кој е и женствен и волшебен. Без разлика дали се подготвувате за романтично рандеву или едноставно се обидувате да ја прифатите вашата привлечност, Avanua Eden Set ветува волшебно искуство.

Деликатна софистицираност

Avanua Eden сет без напор спојува деликатна сина чипка со чиста проѕирна мрежа, нудејќи хармоничен спој на софистицираност и привлечност. Овој спој создава волшебна естетика која сигурно ќе ги плени срцата.

Привлечност во секој детаљ

Дизајниран за оние кои ја бараат привлечноста во секој детаљ, овој сет има чипкасти корпи кои го подобруваат и нагласуваат вашето деколте, овозможувајќи ви да ја покажете вашата сензуалност со секое носење. Сложените детали од тантела додаваат елемент на елеганција што го прави овој комплет едноставно неодолив.

Секси проѕирно здолниште

Проѕирното здолниште на сетот Avanua Eden внесува допир на разиграност на комплетот. Овој додаток создава хипнотизирачка силуета која ветува дека ќе маѓепса и плени.

Неспоредлива удобност

Изработен со најголемо внимание на удобноста, овој сет се одликува со меки материјали кои се пријатни за вашата кожа. Внимателниот дизајн ви овозможува не само да изгледате извонредно, туку и да се чувствувате удобно во текот на денот или ноќта.

Совршен за секоја пригода

Без разлика дали прославувате посебна пригода или едноставно сакате да се разгалите, Avanua Eden сетот е вашиот совршен придружник. Неговата разновидност го прави идеален за интимни ноќи, романтични одмори или секогаш кога сакате да ја прифатите вашата внатрешна самодоверба.

Доживејте ја магијата на дводелниот комплет Avanua Eden во сина боја – извонреден спој на деликатна чипка, проѕирна мрежа и волшебен дизајн. Зрачете со самодоверба и убавина додека влегувате во овој примамлив ансамбл, подготвен да создадете спомени кои ќе останат во срцата и умовите на оние кои имаат доволно среќа да бидат сведоци на вашата привлечност. Нарачајте го вашиот Avanua Eden сет денес и тргнете на патување на сензуалност и еротика.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M

Боја

Светло сина

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Eden Дводелен сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Eden Дводелен сет
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top