-22%

AMORABLE – Rimba Костим Егзотична танчерка

Original price was: 2555 ден.Current price is: 1999 ден.

Карактеристики:

  • Една големина одговара на секој тип
  • Направено од 100% полиамид за издржливост и удобност
  • Сензуален дизајн на костими на егзотична танчерка
  • Егзотичен и сензуален дизајн на костими на стомачна танчерка
  • Вклучува танга, превез за лице и здолниште за целосен изглед
  • Совршен за специјални прилики, забави во костими или интимни моменти со вашиот партнер
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: R1092 Категорија
Сигурно плаќање
AMORABLE – Rimba Костим Егзотична танчерка

Подигнете ја вашата привлечност со комплетот Егзотична танчерка AMORABLE од Rimba

Влезете во светот на волшебното заведување со костимот AMORABLE – Rimba Exotic Dancer. Дизајниран да остави траен впечаток, овој комплет ја опфаќа вашата скриена заводничка, овозможувајќи ви да ја ослободите вашата самодоверба и сензуалност како никогаш досега.

Сензуална елеганција

AMORABLE костимот го поседува совршениот баланс помеѓу елеганцијата и привлечноста. Нејзиниот  сложено дизајнирана горен дел, украсен со луксузна тантела и примамливи ремчиња, ги подобрува вашите природни облини и остава доволно на имагинацијата.

Заводливо здолниште

Соодветното здолниште со неговиот храбар дизајн со висок шлиц тече грациозно со секое движење, привлекувајќи внимание и откривајќи ги погледите на вашите нозе.

Луксузни материјали

Изработен со најголемо внимание на квалитетот, костимот AMORABLE се одликува со врвни материјали кои се чувствуваат меки на вашата кожа и нудат удобно вклопување. Прекрасната тантела и прецизните шавови ја одразуваат посветеноста на Римба за извонредност.

Прилагодливо вклопување

Дизајнирани за персонализирано вклопување, ремените и затворачите на костимот може да се прилагодат за да се обезбеди ваша најголема удобност и самодоверба во текот на вашата изведба. Ова внимание на деталите ви овозможува да се фокусирате на воодушевување на вашата публика.

Завршете го изгледот

Комплетот егзотична танчерка – AMORABLE доаѓа во комплет со соодветни додатоци, вклучувајќи превез за лице и деликатни танга гаѓички, кои без напор се усогласуваат за да ја нагласат вашата сензуалност и да создадат хипнотизирачко визуелно влијание.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AMORABLE – Rimba Костим Егзотична танчерка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top