Avanua – Nadin Дводелен сет

2599 ден

Карактеристики:

 • Достапни големини:  XXL/XXXL
 • Вклучена танга
 • Безбедно за телото
 • пресек на стомакот како секси и примамлив елемент
 • Содржи материјали сертифицирани од Oeko-Tex.
 • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека, да не се користи фен и да не се злоупотребува пеглањето
 • Состав:70% полиестер.
  18% полиамид.
  12% еластин.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 1160A Категорија
Сигурно плаќање
Avanua – Nadin  Дводелен сет

Ви го претставуваме комплетот  долна облека од две парчиња Avanua – Nadin: Каде што елеганцијата се среќава со искушението

Прифатете ја вашата внатрешна привлечност со дводелниот комплет  долна облека Avanua Nadin – хипнотизирачки спој на елеганција и искушение. Создаден за да ја прослави вашата самодоверба и да ја зголеми вашата природна убавина, овој извонреден комплет ве поканува да создадете моменти на страст.

Сензуална софистицираност

Avanua Nadin сетот без напор комбинира сензуална софистицираност со навестување на разиграност. Неговиот дизајн ги надополнува вашите облини, овозможувајќи ви да зрачите со привлечност при секое носење.

Сложени детали од чипка

Нежните детали од чипка ги красат и корсетот и гаќите, додавајќи слој на сложеност што ги маѓепсува сетилата. Чипката нуди допир на безвременска елеганција, правејќи да се чувствувате неодоливо воодушевувачки.

Удобен дизајн

Изработен од луксузни материјали, сетот Nadin обезбедува удобно вклопување на вашата кожа. Добро осмислениот дизајн обезбедува удобност без да го загрози визуелниот впечаток, овозможувајќи ви целосно да се потопите во искуството.

Суптилна елеганција

Суптилната елеганција на комплетот е засилена со неговиот минималистички, но сепак сензуален дизајн. Ова осигурува дека целото внимание е насочено кон вашата природна убавина, овозможувајќи ви да предизвикате магнетна привлечност што се задржува во умот.

Разновиден шарм

Без разлика дали се подготвувате за интимна вечер или едноставно ја прифаќате вашата сензуалност, сетот со две парчиња Avanua Nadin е вашиот придружник. Совршени за романтични ноќи, спонтани моменти или секогаш кога сакате да ја разгорите желбата.

Дополнете ја вашата колекција на долна облека и прифатете ја вашата внатрешна божица со комплетот долна облека од две парчиња Avanua Nadin. Дозволете нежната чипка, луксузните ткаенини и волшебниот дизајн да ве однесат во свет во кој елеганцијата се испреплетува со искушението. Нарачајте го вашиот Avanua Nadin сет денес и оставете ја вашата привлечност да биде на централно место во секој момент.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

XXL/XXXL

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Nadin Дводелен сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Nadin Дводелен сет
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top