-29%

RIANNE S – Луксузна маска

Original price was: 1399 ден.Current price is: 999 ден.

Карактеристики:

  • Маска за очи
  • Ексклузивен дизајн
  • Луксузен материјал
  • Совршено се вклопува со вашата омилена долна облека
  • Може да се користи како дел од костим
  • Една големина одговара на сите
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E25895 Категорија
Сигурно плаќање
RIANNE S – Луксузна маска

Ви ја претставуваме RIANNE S – Луксузна маска, совршен додаток за оние кои сакаат да додадат малку дополнителен шмек во нивната интимна игра. Оваа маска е изработена од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат удобност и издржливост, додека нејзиниот елегантен дизајн гарантира дека ќе ја зголеми сензуалноста на секоја средба.

RIANNE S – Луксузната маска е дизајнирана да го подобри сетилното искуство на корисникот. Со нејзиното носење, чувствителноста и исчекувањето се зголемуваат, што резултира со поинтензивни и возбудливи моменти. Без разлика дали ја користите самостојно или со партнер, оваа маска е сигурен начин да го зголемите задоволството.

Карактеристики:

Материјали: Маската е изработена од висококвалитетни и меки материјали кои се нежни на кожата и обезбедуваат максимална удобност за време на употреба.

Дизајн: Елегантниот и примамлив дизајн на маската додава доза на луксуз и стил на вашите интимни моменти.

Прилагодливо Вклопување: Маската има прилагодлив ремен кој овозможува удобно и сигурно вклопување за секој корисник. Може лесно да се прилагоди за да одговара на различни големини.

Зголемена Чувствителност: Со носење на маската, другите сетила се засилуваат, што резултира со поинтензивно и возбудливо искуство.

Лесна за Чистење: За да ја одржувате маската чиста и безбедна за употреба, едноставно избришете ја со влажна крпа или средство за чистење играчки. Избегнувајте потопување во вода или користење на груби хемикалии.

Упатство за Употреба:

За да ја користите маската, едноставно поставете ја преку главата и прилагодете го ременот за удобно вклопување. Маската може да се носи подолг временски период, што ја прави идеална за подолги сесии на играње.

RIANNE S – Луксузната маска е задолжителен додаток за секој што сака да додаде допир на елеганција и сензуалност во нивните интимни искуства. Со своите висококвалитетни материјали, удобно вклопување и дизајн што ги подобрува сетилата, оваа маска сигурно ќе ве воодушеви и возбуди. Дозволете си да ги истражите вашите желби и да внесете нова димензија на задоволство во вашите интимни моменти со RIANNE S – Луксузната маска.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Rianne S

Rianne S, луксузниот бренд за сексуален животен стил е специјализиран за создавање убави и оригинални сензуални додатоци за денешната жена. Дизајнирана да ги стимулира сетилата, колекцијата RIANNE S ве поканува да ги истражите вашите сексуални граници и да ја ослободите божицата во секоја од вас. Компанијата е формирана од Rianne Swierstra во 2010 година по долгогодишно опширно истражување и многу разговори со жени од целиот свет. Rianne верува дека го создала совршениот бренд за сексуален луксузен животен стил во Rianne S, бренд кој ги слави жените и сексуалноста. Секси, стилски, паметно.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RIANNE S – Луксузна маска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
RIANNE S – Луксузна маска
Original price was: 1399 ден.Current price is: 999 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top