IntoYOu – Fellicia Венецијанска Маскa

590 ден

Карактеристики:

  • Маска за очи во венецијански стил
  • Ексклузивен дизајн со врвки и украсен цвет
  • Цврст материјал со сатенски ленти
  • Рачна изработка
  • Лесна и комфорна
  • Совршено да се надополни со вашата омилена долна облека или да се користи како костим
  • Една големина одговара на сите
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: IB-615 Категорија
Сигурно плаќање
IntoYOu – Fellicia Венецијанска Маскa

 

Ви ја претставуваме Fellicia, венецијански маска, совршена за секоја пригода.

Оваа колекција е совршен избор за кога сакате да бидете сензуални или сакате да додадете дополнителен шмек на ноќта со страст. Рачно изработена, има најквалитетни ткаенини, совршена да ја соблечете само ако сакате.

Дизајнот на сите нив ќе ве пренесе во времиња на луксуз и страст во Венеција. Таа ќе биде мистериозната и заводлива жена каква што отсекогаш сте сакале да бидете и играјте колку сакате,  маската ќе остане на нејзиното место благодарение на нејзините квалитетни панделки.

Додадете допир на мистерија и секси неизвесност со оваа маска во вашите игри, совршена е да ја носите сами и да го скриете лицето или да ја комбинирате со вашата омилена долна облека или како костим.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

InToYOu

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “IntoYOu – Fellicia Венецијанска Маскa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
IntoYOu – Fellicia Венецијанска Маскa
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top