Chisa – Мастурбатор

699 ден

Карактеристики:

  • рачен мастурбатор
  • Т-кожа
  • Без фталати и латекс
  • Димензии: 12,5 cm x 6,5 cm
  • Флексибилно тело за максимално задоволство
  • Лесно за чистење
  • Водоотпорен
  • ПРЕПОРАЧАН ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: CN-100892579 Категорија
Сигурно плаќање

Chisa – Мастурбатор

Ви го претставуваме класичниот masturbator кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство. Има ребрести тунел и е неверојатно реален и дискретен, можете да го носите каде што сакате. Не сакате да го пробате?

Дизајниран во САД со најстроги стандарди за квалитет.

Мастурбатор создаден за да ви пружи задоволство кога го сакате. Со T-Skin е супер реален, флексибилен, мек и цврст, како и без фталати и латекс.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chisa – Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top