Навлака за AutoBlow – A.I. Симулатор – вагинален отвор

3199 ден

Карактеристики:

  • Симулатор за анален секс
  • Супер квалитетен медицински силикон
  • Упатство за употреба
  • Боја: кафена
  • Вклучена е една навлака.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24098 Категорија
Сигурно плаќање
Навлака за AutoBlow – A.I. Симулатор на секс – вагинален отвор

 

Дополнителна навлка за AutoBlow – A.I. Симулатор на секс – вагинален отвор

УЖИВАЈТЕ ВО 25+ ОДЛИЧНИ ИСКУСТВА НА ОРАЛЕН СЕКС СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА
Овој волшебен гаџет е програмиран да ви дава орален секс со помош на техники од реалниот живот. Новата верзија на AI+ вклучува неограничени интернет можности.

– Autoblow AI+ не бара батерии. Само приклучете го во кој било електричен штекер (110v-240v). Не грижете се, ние го дизајниравме да биде безбеден!

– Autoblow AI+ се поврзува на Интернет и овозможува преземање на опции за орален секс, далечински управувач и многу повеќе.

– Се одликува со лесно приспособлива држач за пенис што се прилагодува на вашето претпочитано ниво на затегнатост.

– Ја користевме вештачката интелигенција за да ги разбереме и реплицираме техниките за орален секс во реалниот живот за да ви го дадеме најдоброто искуство.

– Користи заменливи ракави. Ракавите се 100% силиконски, лесни за чистење, повторно употребливи и работат со сите големини на пенис.

– Autoblow AI+ лесно се чисти. Само извадете ја ракавот, измијте ја со сапун и вода и нанесете прашок за обновување.

– Autoblow AI+ користи тежок целосно метален мотор кој е изграден да трае.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Навлака за AutoBlow – A.I. Симулатор – вагинален отвор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Кафена навлакаНавлака за AutoBlow – A.I. Симулатор – вагинален отвор
3199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top