Snail Cup – Мастурбатор

899 ден

Карактеристики:

 • Облик на вагина
 • Без фталати
 • Текстурирана внатрешност
 • Лесно за чистење
 • Реална пенетрација
 • За повеќекратна употреба
 • Димензии 16*7*7 цм
 • Тежина 244 гр.
 • Водоотпорен
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA0928H-1 Категорија
Сигурно плаќање
Snail Cup – Мастурбатор

Snail Cup – Мастурбатор – совршен за мастурбација. Чашите за мастурбација ќе станат ваши најверни придружници за секоја пригода.

Направен е од TPE, тој е мек и флексибилен, идеален да се прилагоди на обликот на вашиот пенис и да ви пружи персонализирано задоволство.
Запомнете дека за да се зголемат сензациите, препорачливо е со овој мастурбатор ( masturbator ) да го користите омилениот лубрикант на база на вода пред секоја употреба.

Надградете ја вашата соло игра со нашиот врвен машки мастурбатор, дизајниран да овозможи уникатно и длабоко задоволувачко искуство.

Засилена стимулација: За разлика од традиционалната рачна стимулација, нашиот мастурбатор има внатрешна текстура и стратешки поставени точки на притисок. Тие стимулираат повеќе области, што доведува до зголемени сензации и интензивни оргазми.

Реални сензации: Изработен со текстура и материјали кои го имитираат чувството на вистинска кожа, нашиот мастурбатор обезбедува неверојатно реалистично искуство, зголемувајќи го задоволството и правејќи ја секоја сесија незаборавна.

За да го исчистите вашиот мастурбатор, треба да користите само малку топла вода и добро да го исушите. Ако дошло до ејакулација внатре, извадете ја чаурата и добро исчистете ја. Aко е надвор, не е неопходно да ја вадите, само користете средство за чистење и малку топла вода.

Машката мастурбација има многу здравствени придобивки, еве некои од нив:
 • Ја намалува можноста за рак на простата.
 • Тоа е природен релаксатор, пробајте го после напорниот ден на работа или само да го поминете попладнето, денот или ноќта…
 • Со редовна употреба на овие чаши може да забележите подобрување во мобилноста на спермата.
 • Благодарение на ејакулацијата, многу од бактериите што ги имаме во телото се исфрлаат, се чистат и можат да избегнат инфекции.
  Но, најдобро од сè е зголемувањето на среќата благодарение на фактот што нашиот мозок, кога ќе достигне екстаза, ослободува допамин и окситоцин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Snail Cup – Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Snail Cup - МастурбаторSnail Cup – Мастурбатор
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top