Charles – Телескопски Електричен Мастурбатор

5999 ден

Карактеристики:

  • 5 режими на вшмукување
  • 5 телескопски ротации
  • Материјал: ТРЕ + АБС
  • Големина: 26*9,2*9,2 см
  • Тежина: 670 g
  • Боја: Црна
  • Капацитет на батеријата: Литиумска батерија 3,7V 1200mAh
  • Времетраење на употреба: До 1 час со ниво на бучава од ≤60 dB
  • Време на полнење: 2 часа преку магнетно полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Charles Категории ,
Сигурно плаќање
Charles – Телескопски Електричен Мастурбатор

Искусете го следното ниво на задоволство со Втората генерација на Lens Cup – Charles – Телескопски Електричен Мастурбатор, револуционерна машка секс играчка која комбинира врвни функции за неспоредливо задоволство.

Иновативна комбинација на функции: уживајте во врвното сетилно искуство со 5 режими на вшмукување, 5 режими на телескопска ротација и 10 режими на фреквентна вибрација. Оваа уникатна комбинација на функции поставува нов стандард во индустријата, обезбедувајќи разновидно и возбудливо искуство секој пат.

Транспарентен прозорец: Дизајнот на чист прозорец ви овозможува да го видите процесот на движење. Тоа додава подобрено визуелно влијание што го интензивира вашето искуство.

Надградени водоотпорни перформанси: Со водоотпорен рејтинг IPX6, оваа секс играчка може да се користи во различни сценарија, вклучително и под туш или када, без никакви грижи.

Откријте ја втората генерација на Lens Cup, каде иновацијата се среќава со задоволството. Оваа најсовремена секс играчка е дизајнирана да обезбеди супериорно искуство, обезбедувајќи максимално уживање во секој момент. Достапно сега за оние кои го бараат најдоброто во интимното задоволство.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Charles – Телескопски Електричен Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Charles - Телескопски Електричен МастурбаторCharles – Телескопски Електричен Мастурбатор
5999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top