Fuck Me Bare – Мастурбатор женско тело

4999 ден

Карактеристики:

  • Природна секс кукла со гради, вагина и анус
  •  TPE безбеден за телото
  • Нелеплив материјал без мирис со боја на кожа
  • Ергономски дизајниран тунел за најстимулативни резултати
  • Без фталати.
  • Без латекс
  •  Големина: 27 x 16,5 x 10 cm
  • Нето тежина: 1,6 кг
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV352009 Категорија
Сигурно плаќање
Fuck Me Bare – Мастурбатор женско тело

Прекрасно дизајниран Fuck Me Bare – Мастурбатор женско тело со убава раширена вагина и секси изглед на бутовите. Овој реалистичен мастурбатор женско тело е обликуван за најавтентично искуство.
Длабочината на вагината им овозможува на мажите да уживаат во дополнителен оргазам без разлика на големината на пенисот.
Дизајнираниот вагинален тунел има гнездо од грутки кои чекаат дополнително да ве стимулирааѕ додека се лизгате длабоко во неа.

Дупката на задникот е многу потесна и полна со бројни кривини.
Можете да ја легнете оваа убавица рамно или да ја држите блиску до себе додека истражувате некој од нејзините два сложени внатрешни тунели.
Направена од TPE безбедна за телото, оваа ултра мека, реалистична кукла нуди нетоксично, погодно за чувствителна кожа и секаде безбедно искуство.
Едноставно експериментирајте со неа наоѓајќи ги најдобрите позиции и движете ја напред-назад за најзабавно чувство.
Многу лесно се чисти, можете директно да го исплакнете каналот со проточна вода и да го избришете или да оставите природно да се исуши.
Користете многу подмачкување за да ја олесните пенетрацијата. Можеби за прв пат изгледа премногу тесно. Еластичноста ќе се зголеми по неколку употреби.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fuck Me Bare – Мастурбатор женско тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Fuck Me Bare - Мастурбатор женско телоFuck Me Bare – Мастурбатор женско тело
4999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top