Lelo – F1 V2 Мастурбатор

13999 ден

Карактеристики  :

 • Материјал: силикон, ABS, легура на алуминиум
 • Боја: Мат црна / Сина
 • Водоотпорен
 • Големина: 143 x дијаметар 71 mm
 • Должина што може да се вметне: 110,72 mm
 • Внатрешен обем во мирување: 129,5 mm
 • Внатрешен обем Макс.: 150 mm
 • Тежина: 285 g
 • Батерија: Li-Ion 850mA 3,7V
 • Полнење: 2 часа на 5.0V 700mA
 • Корисничко време: 2 часа
 • Во мирување: 90 дена
 • Фреквентен вшмукувачки мотор: 60 Hz
 • Мотор за вибрации со фреквенција: 90 Hz
 • Интерфејс: 3-копчиња
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Сигурно плаќање
Lelo – F1 V2 Мастурбатор

Ослободете го врвното задоволство со LELO – F1 V2 Мастурбаторот

Доживејте задоволство како никогаш досега со LELO F1S V2 Masturbator, исклучителен спој на иновации, технологија и интимно задоволство. Подобрениот дизајн на m-cup го редефинира задоволството, со подвижен ракав, проширен опсег на интензитети на звук и четири пулсирачки програми кои ве покануваат во светот на неспоредлива екстаза.

Патот до задоволството: со или без апликацијата

Без разлика дали ќе изберете да истражувате со или без апликацијата, F1S V2 нуди мноштво сензационални искуства:

Без апликација:

Наполнете го вашиот F1S V2 2 часа пред првата употреба.
Вклучете го со притискање на централното копче 1 секунда.
Прилагодете го интензитетот на вибрациите со копчињата + или -.
Заклучете го вашиот F1S V2 со притискање на копчињата + и – истовремено 5 секунди.

Со апликација:

Полнете го вашиот F1S V2 2 часа.
Вклучете го и активирајте Bluetooth со притискање на централното копче 3 секунди.
Поврзете се преку апликацијата F1S следејќи едноставни упатства.
Отклучете ја напредната контрола и увид преку апликацијата.
Засилено задоволство, засилена стимулација

Уред со извонредни карактеристики на F1S V2:

Површина за подвиткување: доживејте удобност и задоволство со помек, пофлексибилен ракав.
2X повеќе моќ: почувствувајте ги засилените вибрации за бескрајна стимулација.
4 уникатни програми: два мотори, четири режими, приспособени за вашите желби.

Поширок опсег на Sonic Power:

Зголемен опсег на моќност за возбудливо задоволство.  Sonic бранови и технологија за контрола на мастурбаторот за неверојатно задоволство.

Целосно водоотпорен и може да се полни:

Истражувајте без ограничувања со водоотпорниот дизајн кој лесно се чисти.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – F1 V2 Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lelo - F1 V2 МастурбаторLelo – F1 V2 Мастурбатор
13999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top