Fuck Me Bare – Голем Мастурбатор задник

5990 ден

Карактеристики:

  • Мастурбатор задник со вагина и анус
  • Материјал: TPR
  • Функција: Вагинален секс
  • Боја: Крем
  • Силна стимулација
  • Лесен за чистење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: HLV2217 Категорија
Сигурно плаќање
Fuck Me Bare – Голем Мастурбатор задник

Ви го претставуваме Fuck Me Bare – Голем Мастурбатор задник кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство. Овој мастурбатор ( masturbator ) има ребрест текстуриран тунел и е неверојатно реален, едноставно мора да го пробате.

Тесните вагинални и анални отвори се длабоки и со уникатна текстура и отворени завршетоци за лесно чистење.

Направен од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо реалистично искуство. Штом овој мастурбатор ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската или не!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fuck Me Bare – Голем Мастурбатор задник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Fuck Me Bare - Голем Мастурбатор задникFuck Me Bare – Голем Мастурбатор задник
5990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top