Tenga – Premium Rolling Head Мастурбатор

999 ден

Карактеристики:

 • Должина: 15,5 см
 • Должина на пенетрација: 15 см
 • Ширина на пенетрација: 4,5 см
 • Материјал: куќиште – PE пластика, капак – PP пластика, влошка (мастурбатор) – TPE
 • дава агресивен стимул на главата
 • Ваљаците при влезот нудат лизгачки влез и стимулирачко повлекување
 • Идеален за машко задоволство
 • Лесно се чисти
 • За повеќекратна употреба
 • Водоотпорен
 • Дискретен
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32197 Категорија
Сигурно плаќање

Tenga – Premium Rolling Head Мастурбатор

Откријте ново ниво на мастурбација со Tenga – Premium Rolling Head masturbator

Уживајте во врвната стимулација од сите агли.

Со големо задоволство го претставуваме најновиот додаток на линијата TENGA! Пробајте го и откријте го следното ниво на задоволство за иконската CUP серија на TENGA…

Врвно задоволство: нашиот masturbator за мажи ви овозможува да го контролирате притисокот и обликот преку флексибилно тело и систем на вентили центрирани во спирала што создава виртуелен вакуум за чувство на супер стискање;

Tenga – Premium Rolling Head Мастурбатор интензивно ја стимулира главата.

Во 2021 година беше претставена НОВАТА CUP серија. Сега сме горди што ги лансиравме PREMIUM TENGA CUP-овите!

Сите производи имаат покомплексни внатрешни детали, како и надградени материјали и за ракавот и за внатрешниот лубрикант за чувство што е ранг над нашата сегашна стандардна понуда!

Играчката лесно се чисти – по употреба, едноставно извадете ја влошката од куќиштето и исплакнете ја под млаз обична вода. Проверете дали играчката е целосно сува пред да ја складирате. Можете дополнително да го дезинфицирате со средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Tenga

Тенга е јапонски збор за елегантна, префинета, грациозна и уредна. Производите се стилски, иновативни и смешни. Tenga обезбедува свет на извонредни сексуални искуства преку врвен инженеринг и најквалитетен материјал. Производите на Tenga се најпродаваните секс играчки за мажи во Јапонија, а нејзината популарност брзо расте во остатокот од светот. Тенга производите се нови алатки за мастурбација. Тоа е Onacup (чаша за онанизам) дизајнирана да ви донесе досега непочувствувана сензуална сензација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tenga – Premium Rolling Head Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tenga – Premium Rolling Head Мастурбатор
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top