Cutiepies – Мастурбатор Хана

1299 ден

Карактеристики:

 • Дизајниран од жени
 • Компактен мастурбатор
 • Реално отворање на вагината и брадавица
 • Материјал пријатен за употреба
 • 10 cm Длабоко
 • Текстура за додадена стимулација
 • Состав: TPE (ракав), ABS (bullet)
 • Бонус PowerBullet со една брзина (отпорен на вода)
 • Bullet бара 3 батерии „LR44“ (вклучени)
 • Мек и еластичен TPE материјал
 • Идеален за машко задоволство
 • Лесно се чисти
 • За повеќекратна употреба
 • Водоотпорен
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33508 Категорија
CUTIEPIES- logo
Сигурно плаќање

Cutiepies – Мастурбатор Хана

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Овој masturbator е лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинскиот, ќе се заљубите во CutiePies!

Земи ja Хана – нејзиното меко, но еластично чувство ќе ве натера почуствувате дека таа е вистинската работа! На едниот крај пронајдете ја нејзината живописна брадавица која вреска да се стиска, додека на другиот искусете го нејзиниот реално затегнат вагинален отвор. Од милувачка предигра до главниот настан, Хана прави се. Како дополнителен бонус, Хана доаѓа со бонус bullet вибратор за преголеми вибрации при секој удар.

Дајте му шанса на оваа CutiePie и ќе се изненадите колку таа навистина е подготвена да ве задоволи!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Cutiepies

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинските, ќе се заљубите во CutiePies!
CUTIEPIES- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cutiepies – Мастурбатор Хана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Cutiepies – Мастурбатор Хана
1299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top