Cup – Мастурбатор

490 ден

Карактеристики:

  • Облик на вагина
  • Материјал: мек, флексибилен и безбеден за телото TPR
  • Без фталати
  • Лесно за чистење
  • Реална пенетрација
  • За повеќекратна употреба
  • Флексибилен
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 120209 Категорија
Сигурно плаќање
Cup – Мастурбатор

Совршени за мастурбација, чашите за мастурбација Cup – Мастурбатор ќе станат ваши совршени придружници за секоја пригода.

Направена е од TPE, тој е мек и флексибилен, идеален да се прилагоди на обликот на вашиот пенис и да ви пружи персонализирано задоволство. Запомнете дека за да се зголемат сензациите, препорачливо е со овој masturbator да го користите омилениот лубрикант на база на вода пред секоја употреба.

За да го исчистите вашиот мастурбатор, треба да користите само малку топла вода и добро да го исушите. Ако дошло до ејакулација внатре, извадете ја  чаурата и добро исчистете ја, ако е надвор, не е неопходно да се вадите, само користете средство за чистење и малку топла вода.

Машката мастурбација има многу здравствени придобивки, еве некои од нив:

Ја намалува можноста за рак на простата.
Тоа е природен релаксатор, пробајте го после напорниот ден на работа или само да го поминете попладнето, денот или ноќта…
Со редовна употреба на овие чаши може да забележите подобрување во мобилноста на спермата
Благодарение на ејакулацијата, многу од бактериите што ги имаме во телото се исфрлаат, се чистат и можат да избегнат инфекции.
Но, најдобро од сè е зголемувањето на среќата благодарение на фактот што нашиот мозок, кога ќе достигне екстаза, ослободува допамин и окситоцин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cup – Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Cup - МастурбаторCup – Мастурбатор
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top