Klara – Мастурбатор во форма на задник

2699 ден

Карактеристики:

 • Облик на задник
 • Материјал: мек, флексибилен и безбеден за телото TPR
 • Без фталати
 • Димензии: 14*14*14
 • Тежина: 1,2 кг
 • Лесно за чистење
 • Реална пенетрација
 • За повеќекратна употреба
 • Флексибилен
 • Водоотпорен
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA50043 Категории ,
Сигурно плаќање
Klara – Мастурбатор во форма на задник

Ви го претставуваме совршениот мастурбатор Klara – Мастурбатор во форма на задник во форма на задник. Овој мастурбатор ( masturbator ) е направен за неверојатни сесии на задоволство. Произведен со висококвалитетни TPR материјали го зголемуваат чувството на задоволство подобрувајќи ја благосостојбата при машката мастурбација.

Пред употреба нанесете лубрикант на база на вода за супер лизгачко искуство.

По употребата, ако ејакулацијата не настанала внатре, исчистете ја со неутрален ph сапун и топла вода, ако ејакулацијата настанала внатре, ставете го под вода и исчистете го мастурбаторот со неутрален pH сапун, оставете го да се исуши и ќе биде повторно подготвен за употреба.

Машката мастурбација има многу здравствени придобивки,а еве и дел од нив:
 • Ја намалува можноста за рак на простата.
 • Тоа е природен релаксатор, пробајте го после напорниот ден на работа или само да го поминете попладнето, денот или ноќта…
 • Со редовна употреба на овие чаши може да забележите подобрување во мобилноста на спермата.
 • Благодарение на ејакулацијата, многу од бактериите што ги имаме во телото се исфрлаат, се чистат и можат да избегнат инфекции.

Но, најдобро од сè е зголемувањето на среќата благодарение на фактот што нашиот мозок, кога ќе достигне екстаза, ослободува допамин и окситоцин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Klara – Мастурбатор во форма на задник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Klara - Мастурбатор во форма на задникKlara – Мастурбатор во форма на задник
2699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top