Janet – Кафен Мастурбатор Вагина

1199 ден

Карактеристики:

  • Вагинален мастурбатор
  • Флексибилни материјали безбедни за телото
  • Боја: Кафена
  • Водоотпорен
  • Димензии 17 цм * 9 цм * 10цм
  • Повеќекратна употреба
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-00134 Категорија
Сигурно плаќање
Janet – Кафен Мастурбатор Вагина

Janet – Кафен Мастурбатор Вагина дизајниран за оние кои се стремат кон отворено задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.

Машки мастурбатор ( masturbator ) во форма на вагина. Тој се одликува со меки и флексибилни материјали. Не заборавајте да го користите вашиот омилен лубрикант за вода за дополнително удобно и пријатно искуство.

Грижете се за вашите секс играчки, чистете ги пред и после употреба. Благ сапун и млака вода се сосема доволни за да ја исчистите вашата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Кафена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Janet – Кафен Мастурбатор Вагина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Janet - Кафен Мастурбатор ВагинаJanet – Кафен Мастурбатор Вагина
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top