Fuck Me Bare – Кукла Мастурбатор женско тело

8999 ден

Карактеристики:

  • Природна секс кукла со гради, вагина и анус
  • Материјал: мека пластика TPR
  • Функција: Вагинален секс
  • Боја: Крем
  • Големина:30*53*16см
  • Тежина: 5500гр
  • Силна стимулација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Doll-20629 Категорија
Сигурно плаќање
Fuck Me Bare – Кукла Мастурбатор женско тело

Ви го претставуваме мастурбаторт Fuck Me Bare – Кукла Мастурбатор женско тело кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство. Овој masturbator има ребрести тунел и е неверојатно реален, едноставно мора да го пробате. Нејзините тесни вагинални и анални отвори се длабоки и со уникатна текстура и отворени завршетоци за лесно чистење.

Направен од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо реалистично искуство, штом овој мастурбатор ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската или не!

Искусете неспоредливо задоволство со нашата машка сексуална кукла во природна големина, прецизно дизајнирана за високо реално и стимулативно искуство. Оваа премиум машка секс играчка се издвојува со својата висока симулација и детална изработка, нудејќи попустлива средба секој пат.

Што добивате со овој мастурбатор

Димензии во природна големина: со димензии 30*53*16 cm и тежина од 5500 g, оваа секс кукла обезбедува стабилна текстура и живописно тактилно чувство, подобрувајќи ги вашите интимни моменти.
Заводлив дизајн: Впечатливата надворешност се одликува со заводливо торзо, фасцинантни облини, тенок струк и полн задник, што обезбедува визуелна и тактилна стимулација.
Двоен канал со реалистична 3D текстура: Опремен со уникатни вагинални и анални канали. Секој канал е сложено дизајниран со текстурни нодули и гребени за зголемување на триењето и стимулацијата. Каналите одговараат на повеќето големини на пенисот за удобно вклопување и создаваат чувство на цицање за дополнително задоволство. Користете го со лубрикант на база на вода за да спречите кинење.
Вграден метален скелет и употреба без раце: Цврстиот метален скелет интегриран внатре ѝ овозможува на секс-куклата да ја задржи својата положба без дополнителна поддршка, ослободувајќи ги вашите раце за поизвонредно искуство. Експериментирајте со различни пози за да го диверзифицирате вашето задоволство.
Мек TPE материјал: Изработена од мек, еластичен TPE материјал, оваа секс кукла е нежна за кожата и погодна за повеќето големини на пенисот. Тој е 100% водоотпорен, совршен за употреба во бања, туш или други подводни средини. По употреба, едноставно измијте се со топла вода или благ сапун, исушете го со мека крпа, исушете го на воздух и посипете бебешка пудра за да ја одржите нејзината мека текстура.
Препуштете се на крајното реално искуство со нашата  сексуална кукла во природна големина. Таа е дизајнирана да ви пружи бескрајно задоволство и задоволство.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fuck Me Bare – Кукла Мастурбатор женско тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Fuck Me Bare - Кукла Мастурбатор женско телоFuck Me Bare – Кукла Мастурбатор женско тело
8999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top