Bjanka – Мастурбатор задник

1399 ден

Карактеристики:

  • Природна секс кукла во форма на задник
  • Вагинален и анален отвор
  • Материјал: ТPЕ
  • Водоотпорен
  • Димензии 19*17*8 цм
  • Тежина 1 кг
  • Боја: Крем
  • Силна стимулација
  • Лесен за одржување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-X007 Категорија
Сигурно плаќање
Bjanka – Мастурбатор задник

Искусете го врвниот реализам со нашиот 3D реален Bjanka – Мастурбатор задник.

Препуштете се на неспоредливото задоволство со нашиот мастурбатор со вагина и задник, прецизно изработен за да ви овозможи најреално можно искуство.

Нашиот Мастурбатор задник има намален дизајн на сексуална кукла со реални детали. Тешкиот задник, вистинските усни се изработени да личат на вистински партнер, нудејќи шармантна крива и пропорција што блиску ги имитира вистинските жени. Нејзиниот голем, мек задник ги исполнува вашите дланки, овозможувајќи ви да месите и да стискате колку што сакате.

Дизајн со две дупчиња – двојни сензации: Опремен со вагинални и анални затворени влезови, секоја дупка нуди единствена сензација на вшмукување. Дизајниран за омилените пози на мажите, мисионерски и кучешки стил, можете да го приспособите држењето како што сакате, поставувајќи го темпото и ритамот за да имате целосна контрола.

Направен од висококвалитетен TPE материјал. Нашиот мастурбатор е неверојатно мек, пријатен за кожата и без непријатни мириси. Вистинската текстура и разновидноста на внатрешните структури ја претвораат вашата имагинација во реалност, обезбедувајќи сензационално искуство кое се чувствува мазно како вистинска кожа.

Чистењето е лесно. Едноставно исплакнете ја играчката со вода и оставете ја да се исуши темелно за следната употреба.

Дискретно спакуван, нашиот 3D машки мастурбатор со живописна текстура е дизајниран да ги исполни вашите најдлабоки желби и да обезбеди бескрајни часови на задоволство. Уживајте во врвната реална сензација и задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bjanka – Мастурбатор задник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Bjanka - Мастурбатор задникBjanka – Мастурбатор задник
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top