LoveToy – Реален дилдо вибратор 18,5 цм со далечинска контрола

2099 ден

Карактеристики:

  • 3 брзини на вибрации
  • Со жичен далечински управувач
  • Меки материјали
  • Без фталати
  • Водоотпорен
  • 3 AA батерии (не се вклучени)
  • Со вакуум основа
  • Димензии: 18,5 cm x 3,7 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: LO-350046-1 Категорија
Сигурно плаќање

LoveToy – Реален дилдо вибратор 18,5 цм со далечинска контрола

Реален дилдо вибратор направено од мек силикон и со моќен функционален мотор. Има 3 брзини и неколку начини на вибрации со различен интензитет. За максимално ужување користете го со лубрикант врз база на вода.

Ако сакате да го доживеете чувството дека сте целосно исполнети со дилдо кое истовремено изгледа и се чувствува реално тогаш сте на вистинското место.

Многуте убави детали како што се означената глава на пенисот, фините вени долж телото ви даваат многу реално чувство. Дилдо вибраторот може да се користи и соло или заедно со партнер.

Ова Love Toy дилдо има 3 брзини на вибрации. Со голема должина и цврсто, но флексибилно тело со заоблен врв во форма на гланс и дебела венска оска и супер реални тестиси. Совршен е за секој кој ужива реална текстура во комбинација со натпросечна должина и дебелина, е безбеден за кожата и има различни карактеристики што нема да ве остават рамнодушни.

Целосно е водоотпорен и има вшмукување на основата за да можете да го поставите на речиси секоја рамна површина и да уживате во неверојатна вечер.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Реален дилдо вибратор 18,5 цм со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top