Glazed – Реалистично кристално желе дилдо 19см

1199 ден

Карактеристики:

  • Екстра реално дилдо од 19 см
  • Кристални материјали со највисок квалитет
  • Флексибилен
  • Водоотпорен
  • Висококвалитетни материјали безбедни за телото
  • Силна вшмукувачка чаша во основата
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: GL-970 Категорија
Сигурно плаќање

Glazed – Реалистично кристално желе дилдо 19см

Glazed, најпроѕирната и најреална палета на дилда што некогаш сте ја виделе.

Со мек допир, тој е целосно флексибилен, совршен за зголемување на удобноста во вашите врски, било за мастурбација или за користење како пар. Благодарение на својата форма ќе ве натера да ги доживеете најдобрите сензации во вашиот живот.

Glazed дилдата се сметани и произведени со најнова генерација кристални материјали, многу лесни за чистење, нелепливи и без мирис. Како што веќе рековме, тие имаат реален дизајн, тоа значи дека можете да уживате во заоблен глаз, тестиси и тело полно со добро обележани вени.

Во основата, моќната вшмукувачка чаша ќе ви овозможи да го користите вашиот Glazed на речиси секоја мазна површина, но исто така е совршен за употреба со универзални прицврстувачи со компатибилен прстен. Сето ова не прави да знаеме дека Glazed ќе стане вашето омилено dildo штом го имате во ваши раце.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Glazed

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Glazed – Реалистично кристално желе дилдо 19см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top