Стреп он силиконско дилдо 13,5 цм со ремен

1777 ден

Карактеристики:

  • Дилдо со ремен
  • Боја: Црна
  • Материјал: Премиум силикон
  • Големина: 13,5 cm (должина) x 2,7 cm (дијаметар)
  • Водоотпорност: IPX6
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: SD-1962723 Категории ,
Сигурно плаќање
Стреп он силиконско дилдо 13,5 цм со ремен

Ви го претставуваме врвниот додаток за задоволство за парови, Стреп он силиконско дилдо 13,5 цм со ремен. Изработено од врвен силикон, ова елегантно и стилско црно дилдо е дизајнирано да обезбеди максимална удобност и интензивно задоволство.

Со димензии 13,5 cm во должина и 2,7 cm во дијаметар, ова страп- он дилдо ( dildo ) е совршена големина за возбудливо искуство. Мазниот силиконски материјал кој е безбеден за телото обезбедува удобно вклопување и чувство, правејќи го секој момент пријатен и задоволувачки.

Со водоотпорен рејтинг IPX6, ова дилдо е совршено за авантуристичка игра под туш или када. Водоотпорниот дизајн обезбедува лесно чистење и одржување, овозможувајќи ви да се фокусирате на забавата без никакви грижи.

Специјално дизајнирано за женска употреба, ова дилдо отвора нови сфери на интимност и поврзаност. Без разлика дали истражувате нови фантазии или ги подобрувате вашите интимни моменти, оваа играчка е ваш совршен придружник за незаборавни искуства.

Ергономскиот дизајн обезбедува сигурно вклопување, обезбедувајќи доверба и контрола при употреба. Едноставно ставете го и оставете ги вашите желби да преземат, знаејќи дека ова висококвалитетно дилдо е направено за да обезбеди постојано задоволство.

Одржувањето на дилдото е едноставно:

Темелно исплакнете со топла вода и благ сапун пред и по секоја употреба.
Уверете се дека е целосно сув пред да го складирате.

Искусете ја возбудата на врвното задоволство со Стреп он силиконско дилдо 13,5 цм со ремен, совршен додаток на вашите интимни моменти. Дизајниран со грижа и прецизност, ова црно силиконско дилдо е вашиот клуч за отклучување на нови нивоа на возбуда и задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреп он силиконско дилдо 13,5 цм со ремен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Стреп он силиконско дилдо 13,5 цм со ремен
1777 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top