Стреп он со вибрирачко дилдо 16.5 cm

2190 ден

Карактеристики:

  • Димензии на дилдо: 16.5cm x 3,7cm
  • Материјал: Термопластичен еластомер/пластика/гума/најлон/
  • Боја: Крем
  • Водоотпорен
  • Тежина 346гр
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Стреп он со вибрирачко дилдо 16.5 cm

Зачинете ја вашата врска со Стреп он со вибрирачко дилдо 16.5 cm и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Ова вибрирачко дилдо со ремен овозможува пенетрација, додека вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Искусете неспоредливо задоволство со нашето премиум дилдо со вибрирачки ремен од 16.5 cm инчи. Дизајниран да испорачува воодушевувачка стимулација, овој ремен има реална оска со вени и големи тестиси за автентично чувство.

Извонредни вибрации од 16.5 cm: уживајте во моќните вибрации на ова извонредно дилдо, направено да ве доведе до екстаза.

Реален дизајн: реалистичната обвивка на телото и големите тестиси обезбедуваат неверојатно реално искуство, подобрувајќи ги вашите интимни моменти.

Прилагодлив ремен: Целосно прилагодливиот ремен обезбедува цврсто, безбедно и удобно вклопување, овозможувајќи ви целосно да се фокусирате на вашето задоволство.

Совршена стимулација: ова фантастично дилдо со ремен ветува навистина незаборавна стимулација, правејќи ја секоја средба сензационална.

Подгответе се за супер искуство со нашето извонредно дилдо со вибрирачки ремен, дизајнирано да ги исполни сите ваши интимни желби.

Подигнете го интензитетот на вашето задоволство, но и задоволството на вашиот партнер на повисоко ниво.

Ова дилдо е многу лесно за оддржување, каишот е безбеден за во стандардна машина за перење алишта.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреп он со вибрирачко дилдо 16.5 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Стреп он со вибрирачко дилдо 16.5 cmСтреп он со вибрирачко дилдо 16.5 cm
2190 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top