Baile – Стрепон со вибрирачко дилдо 26 см

2499 ден

Карактеристики:

  • Димензии на дилдо: 26cm x 5cm
  • Материјал: Силикон, Кожа
  • Флексибилен
  • Боја: Крем
  • Водоотпорен
  • Две ААА батерии (не се вклучени)
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: BW-022084ZR- D-233019 Категории , ,
Сигурно плаќање
Baile – Стрепон со вибрирачко дилдо

Вибрирачки стрепон од меки, реалистични материјали совршени за непречено, задоволувачко продирање. Опремата е прилагодлива и еластична, дилдото е флексибилно и меко, совршено за анална или вагинална пенетрација. Има функција за вибрации и жичен далечински управувач што можете да го прикачите на ременот за да можете да ги држите рацете на други работи.

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на strap on со вибрирачко дилдо. Зачинете ја вашата врска со страп он вибрирачко дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Ова вибрирачко дилдо со ремен овозможува пенетрација, додека вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Подигнете го интензитетот на вашето задоволство, но и задоволството на вашиот партнер на повисоко ниво.

Ова дилдо е многу лесно за оддржување, каишот е безбеден за перење во стандардна машина за перење алишта.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baile – Стрепон со вибрирачко дилдо 26 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baile – Стрепон со вибрирачко дилдо 26 см
2499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top