Стреп он со две дилда – Црн

1390 ден

Карактеристики:

  • Материјал:  Силикон, кожа
  • Надворешно дилдо: 16 cm x 2.4 cm
  • Внатрешно дилдо: 8 cm x 3 cm
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: SD-1962720 Категории , ,
Сигурно плаќање
Стреп он со две дилда – Црн

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на Стреп он со две дилда – Црн. Зачинете ја вашата врска со ова страп он дилдо ( dildo ) и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Ова дилдо со ремен овозможува двојна пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Овозможете си двојно задоволство со овој ремен со двојна пенетрација. Овој ремен, покрај тоа што има предно дилдо, има и внатрешно дилдо за да ужива и оној што го користи.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреп он со две дилда – Црн”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Стреп он со две дилда – Црн
1390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top