Дилдо со ремен за прицврстување – Стреп он

1399 ден

Карактеристики:

  • Димензии на дилдо: 12.5cm x 3,5cm
  • Материјал: Силикон, Кожа
  • Боја: Виолетова
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Дилдо со ремен за прицврстување

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на ова дилдо со ремен за прицврстување – Стреп он. Зачинете ја вашата врска со страп он дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер.

Совршен сет за љубителите на ремени кои сакаат да го подигнат задоволството на повисоко ниво. Елегантното силиконско страп он dildo е закривено за да ја стимулира Г-точката кај неа или П-точката за него. Цврсто, но флексибилно вратило и топки кои се движат со вашето тело. Гледајте како разнобојните делови исчезнуваат при пенетрација додека целосно уживате во оваа сензација.

Ова дилдо со ремен овозможува пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Погоден за вагинална и анална пенетрација.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо со ремен за прицврстување – Стреп он”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Дилдо со ремен за прицврстување – Стреп он
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top