Страп он ремен

490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: вештачка кожа, текстил
  • Боја: Црна
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Во сетот не е вклучено дилдо
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: ST.20220311 Категорија
Сигурно плаќање
Страп он ремен

Пробајте нови задоволства при користењето на страп он ремен. Зачинете ја вашата врска со страп он дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Овој ремен за дилдо овозможува пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Ако сакате да играте, ова е вашата играчка. Има прилагодливи ремени, кои се меки, но доволно цврсти за да ја издржат секоја игра. На овој стреп он  можете да ги поставите вашите омилени дилда и да уживате во добар секс како никогаш досега .

Ременот доаѓа без дилдо но, на него можете да ги поставите вашите омилени дилда или некое дилдо од нашата понуда. Изборот е ваш…

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Страп он ремен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Страп он ремен
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top