Стреп он Со реалистично Дилдо 18см

1850 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Боја: Крем
  • Водоотпорен
  • Димензии на дилдо: 18см
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-D22A048 Категории , ,
Сигурно плаќање
Стреп он Со реалистично Дилдо 18см

Ако барате играчка што може да ви помогне да ги истражите вашите фантазии и да го подигнете вашето задоволство на следното ниво, реалистичкото дилдо ( dildo ) е одлична опција за вас. Нашето реалистичко дилдо од 18 сантиметри е дизајнирано да изгледа и да се чувствува исто како вистинското, со реални детали и големина што е совршена и за почетници и за искусни корисници.

Направено од материјали безбедни за телото, како силикон, нашето реалистичко дилдо е безбедно и лесно за употреба, со цврст ремен што удобно и безбедно се вклопува околу вашиот струк. Со голем број различни големини и форми од кои можете да изберете, во нашата продавница можете да го најдете совршеното совпаѓање за вашите преференци и да уживате во стимулација без раце што ќе ги однесе вашите интимни искуства до нови височини.

Без разлика дали истражувате соло играње или ја споделувате забавата со партнерот, нашето реалистичко дилдо сигурно ќе стане главен дел во вашата колекција играчки. Па зошто да чекате? Започнете да ги истражувате вашите желби и да доживувате неверојатно задоволство денес со нашето реалистичко дилдо од 18 сантиметри.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреп он Со реалистично Дилдо 18см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Стреп он Со реалистично Дилдо 18см
1850 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top