Бат Плаг со Сребрена боја S

599 ден

Карактеристики:

  • Сребрен метален бат плаг
  • Големина: 10 cm x 5,4 cm – 106 gr
  • Проширен врв
  • Стилизирана рачка во основата
  • Долгнавесто тело
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-JS-0801 Категорија
Сигурно плаќање
Бат Плаг со Сребрена боја S

Прекрасен Бат Плаг со Сребрена боја S е со висок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Овој долг бат плаг, со сребрена боја е совршен за удобно и задоволувачко вметнување. Со долгнавеста форма која завршува со прекрасна основа.

Металното тело на овој бат плаг и накитот што ќе го најдете во неговата основа имаат разнобоен ефект, сјаен и неверојатно убав за гледање.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го потребното време, започнете со големина S, кога ќе се навикнете, одете во големина М, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемување на сензацијата за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бат Плаг со Сребрена боја S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Бат Плаг со Сребрена боја S
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top