Бат Плаг со Далечинска контрола S

599 ден

Карактеристики:

  • Боја: Сребрена
  • МатеријалМетал
  • Работи со далечинска контрола
  • Целосна должина: 60 mm
  • Дијаметар: 32 mm
  • Тежина: 57 gr
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: PL-MN-207167 Категории ,
Сигурно плаќање
Бат Плаг со Далечинска контрола S

Елегантен метален бат плаг со далечинска контрола S. Овој бат плаг ќе ви овозможи сензационално искуство при аналните игри. Користете го за се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви потешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со поширока подлога. Овој бат плаг на својата основа има светло кое се контролира преку далечински управувач. Боите може да ги менувате од вас или вашиот партнер.

Неговиот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација. Направен е од медицински проверена легура од метали, неизмерно мазен, така што ќе се заљубите во него на прв поглед! Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бат Плаг со Далечинска контрола S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top