Бат Плаг со Златна боја S

499 ден

Карактеристики:

  • Златен метален бат плаг
  • Големина S: 9,4 cm x 3,3 cm – 87 gr
  • Заоблен врв
  • Разнобоен скапоцен камен во основата
  • Долгнавесто тело
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-MN-007-S Категорија
Сигурно плаќање
Бат Плаг со Златна боја S

Овој прекрасен бат плаг со златна боја S е со висок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Овој долг бат плаг, со златна боја е совршен за удобно и задоволувачко вметнување. Со долгнавеста форма која завршува со заоблена основа.

Металното тело на овој бат плаг и накитот што ќе го најдете во неговата основа имаат разнобоен ефект, сјаен и неверојатно убав за гледање.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го потребното време, започнете со големина S, кога ќе се навикнете, одете во големина М, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемување на задоволството за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бат Плаг со Златна боја S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Бат Плаг со Златна боја S
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top