Бат Плаг со опашка

599 ден

Карактеристики:

  • Метален бат плаг so опашка
  • Безбеден материјал за телото
  • Лесно се чисти
  • Димензии: 45*2,5 cm
  • Тежина: 85 gr
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: Не е достапно Категорија
Сигурно плаќање
Бат Плаг со опашка

Ако сте љубител на анална игра и сакате нешто поинакво, дозволете ни да ви го представиме овој неверојатен производ – Бат плаг со опашка.

Совршен за играње улоги, додадете животинска енергија во вашата спална соба. Можете да бидете или ловец или плен додека ја истражувате новата динамика на моќта. Носете ја оваа опашка со вашиот омилен секси веш и покажете му ја вашата дива стана на вашиот партнер.

Чистете го бат плагот пред и по употреба. Користете подмачкување (на база на вода) за лесно вметнување. Доаѓа во три бои, кафена, црна и црвена.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Кафена, Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бат Плаг со опашка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Бат Плаг со опашка
Scroll to Top