InToYou – Drago 360º Ротирачки бат плаг со APP контрола

3799 ден

Карактеристики:

 • Ротирачки бат плаг со APP контрола
 • Материјал: Премиум Силикон
 • Боја: Црна
 • Напојување: USB полнач
 • 7 режими на вибрација
 • 2 моќни мотори
 • 7 Twister функции – 360º
 • Далечински управувач
 • Тивко: <50 dB
 • Димензии: 9,7 cm x 3,5 cm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
InToYou – Drago 360º Ротирачки бат плаг со APP контрола

 

Ако барате ново ниво на задоволство, InToYou Drago 360º Ротирачки бат плаг со APP контрола е совршената играчка за вас. Оваа иновативна играчка се одликува со движење со вртење од 360º и далечински управувач, што го олеснува контролирањето и приспособувањето на вашето искуство. Направен од висококвалитетни материјали, InToYou Drago 360º Ротирачкиот бат плаг е удобен, безбеден и лесен за употреба. Едноставно нанесете мала количина на подмачкување на играчката и полека вметнете ја. Бат плагот е дизајниран да остане на место додека се движите и истражувате.

Со повеќе режими на вибрации од кои можете да изберете, InToYou Drago 360º Ротирачкиот бат плаг обезбедува низа различни сензации, од нежни до интензивни. Далечинскиот управувач ви овозможува да го прилагодите интензитетот и брзината на вибрациите, за да можете да го најдете совршеното ниво на стимулација.

Чистењето на InToYou Drago 360º Ротирачкиот бат плаг со APP контрола е исто така лесно. Едноставно измијте го со топла вода и сапун или користете средство за чистење играчки за да го одржите во чиста состојба.

Генерално, InToYou Drago 360º Ротирачкиот бат плаг со APP контрола е фантастичен додаток на секоја колекција играчки. Со својот уникатен дизајн и моќните вибрации, сигурно ќе обезбеди часови задоволство и истражување. Нарачајте ја вашата денес и искусете ја возбудата сами!

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален лубрикант или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

InToYOu

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “InToYou – Drago 360º Ротирачки бат плаг со APP контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
InToYou – Drago 360º Ротирачки бат плаг со APP контрола
3799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top