Gvibe – Twist 2 Бат Плаг

1699 ден

Карактеристики:

  • Ергономски дизајн, фенси боја.
  • Изработен од револуционерен материјал од биоскин.
  • Врвен медицински силикон
  • Без мирис.
  • 100% водоотпорен.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: FT10585 Категорија
Сигурно плаќање

Gvibe – Gjack 2 Вибратор Tiffany Mint

Неговата ротирачка форма е дизајнирана за вистинските љубовници и експерти за анален секс. Со оваа форма има лесно вметнување и дополнителна стимулација.

GplugTwist2 има цврста основа, совршена за лесна и удобна употреба додека неговото тело е тесно.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

GVibe

Gvibe е иновативна компанија со филозофија да создава играчки и предмети за задоволство што не постоеле досега. Тимот на Gvibe беше првиот што ја донесе идејата за бат плаг на USB полнење, создаде и патентираше материјал Bioskin, како и ги измисли паметните Kegel Gballs, кој со право е именуван како личен тренер за секс фитнес. Достава на оргазам, тоа е нашиот слоган!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gvibe – Twist 2 Бат Плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Gvibe – Twist 2 Бат Плаг
1699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top